Od projektu logo zależy, jak firma będzie postrzegana przez rynek. Najnowsze badania marketingowe wyraźnie wskazują, że właściwy przekaz graficzny – emocje, które tworzy – stał się ważniejszy od argumentów sprzedażowych. Identyfikacja wizualna jest kluczowym elementem oddziaływania na klienta.

Dobre logo jest fundamentem, na bazie którego tworzy się cały wizerunek firmy. Profesjonalnie stworzony logotyp często stanowi jedyny wyznacznik afirmujący jakość oferty lub świadczonych usług. Oddziałuje na podświadomość potencjalnego klienta.

Profesjonalne projektowanie logo wymaga od grafika wiedzy i doświadczenia w obszarze marketingu i praktyki biznesowej wykorzystania znaków graficznych w budowaniu wizerunku marki. Tworzenie logo to proces, którego punktem wyjściowym jest dokładna analiza przestrzeni wizualnej rynku, konkurencji i potencjalnych klientów. Podczas projektowania uwzględniamy charakter firmy i jej oferty. Priorytetem jest wpisanie się znaku graficznego w realizację celów biznesowych. Najczęściej chodzi o wzrost sprzedaży. Dokładnie badamy też oczekiwania estetyczne klienta – projekt logo musi się podobać zamawiającemu.

Wybór agencji Jaaqob do zaprojektowania logo daje Twojej firmie bezpieczeństwo najwyższej jakości projektu. W naszym przypadku bazujemy na doświadczeniach z obsługi i tworzenia znanych marek. Dzięki pracy zespołowej łączymy kreatywność najlepszych grafików z doświadczeniem managerskim specjalistów marketingu, aby nasze projekty w pełni wspomagały proces sprzedaży i pozyskiwania klientów.

Tworzenie logo dla firmy zaczynamy od wywiadów i ankiet. Pytania Pozwalają nam poznać Twoją firmę, ofertę i kim są jej klienci. Jaki wizerunek chcesz i powinieneś przedstawiać swoim odbiorcom.

Następnie pracujemy, aby stworzyć różne layouty graficzne logotypów, które otrzymasz do wyboru. Projekt logo składa się z kilku propozycji wstępnych z których jedna jest dopracowywana do wersji ostatecznej.

Dopiero po zatwierdzeniu ostatecznego wariantu możemy przygotować jego wersje chromatyczne –na ciemne i jasne tło. Na tym etapie współpracy otrzymasz od nas pliki, które mogą zostać wykorzystane praktycznie: znak graficzny firmy: logo.

Zasady i ustalenia przyjęte przy projektowaniu logo warto przełożyć od razu na praktyczne zastosowania tworzące identyfikację wizualną. W tym celu tworzy się Księgę Znaku. W ramach usługi uzupełnia się logo o informacje dotyczące form stosowania oraz sugestie pozwalające właściwie umieszczać znak na różnych nośnikach i projektach.

Dzięki rozwinięciu logo do dokumentu jakim jest księga znaku możesz ograniczyć czas i koszty realizacji Twoich stron internetowych czy projektów których potrzebujesz. Takich jak ulotki, wizytówki, lub dowolne materiały reklamowe. Pakiet plików użytkowych i koncepcji graficznych przyjmuje formę książki .pdf.

Jeśli chciałbyś lepiej wykorzystać potencjał graficzny znaku firmowego zamów księgę znaku przy okazji projektu logo. Zawiera proste instrukcje dla każdego kto, w przyszłości ma pracować wykorzystując stworzony dla Ciebie znak graficzny. W trochę szerszej wersji przedstawia zalecane zestawy znaków – typografię – zestaw firmowych czcionek) a nawet pakiet projektów użytkowych: papier firmowy, stopkę mail, czy nawet jak powinna wyglądać grafika w reklamie prasowej. Księga znaku to narzędzie, które pozwoli lepiej zrozumieć i zaprojektować kolejne materiały graficzne w bliższej lub dalszej przyszłości.

Najpełniejszym rozwinięciem koncepcji logo jest kompletna Księga Marki. To cały system identyfikacji wizualnej zawierający Księgę Znaku oraz co najmniej kilkanaście elementów – konkretnych projektów zastosowań stylistyki firmowej. Gotowe projekty pozwalają na ograniczenie czasu i kosztów projektowania praktycznie w każdej sytuacji na jaką jesteś w stanie natrafić na swojej drodze do sukcesu. Dysponując Księgą Marki dowolny grafik w prosty sposób może zrobić nowe projekty. Wystarczy zobaczyć portfolio i informacje zawarte w projekcie systemu identyfikacji wizualnej firmy. Musisz jedynie przesłać mu pdf’a.

Jesteśmy w stanie przygotować projekty logotypów realizujących różne potrzeby. Znaki firmowe jak i identyfikację pojedynczego produktu. Zarówno na rynek polski jak i globalny. Jako element usługi możemy również stworzyć nową nazwę. Precyzyjna oferta jest dostosowywana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Ceny projektów wynikają wprost z zaangażowania naszego studio przy pracy nad zadaniem graficznym.

W Jaaqob rozumiemy, że zadowolony klient, otrzymuje od nas nie tylko to czego oczekuje. Dajemy więcej. Dzięki temu szczycimy się projektowaniem dla dziesiątek znanym marek w Polsce i na świecie.

Zobacz, jak wygląda u nas projekt logo

Poznaj, jak robimy Księgę Marki


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'redirect_cf7' not found or invalid function name in /home/server274058/ftp/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303