Projektujemy internetowe strony firmowe, landing page’s, serwisy produktowe, portale informacyjne i blogi. Misją naszej firmy jest tworzenie narzędzi, dzięki którym nasi klienci osiągają swoje cele biznesowe.

Jesteśmy jedną z nielicznych agencji interaktywnych, która zanim podejmie się projektu strony firmowej dokonuje analizy marketingowej serwisu www. Wstępne badanie rynku, analiza produktów i usług czy rozpoznanie przewag konkurencyjnych to podstawowe elementy pierwszych rozmów z klientem. Projektowane przez nas strony są dostosowywane pod kątem sprzedażowym jak i językiem komunikacji do grupy docelowej (klientów firmy naszego klienta).

Standardem pracy Agencji Interaktywnej JAAQOB jest tworzenie stron www, które są dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych (Responsive Web Design), posiadają panel administracyjny do zarządzania (CMS).

Świetnie wyglądająca strona firmowa dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych to tylko podstawa, którą powinien spełniać każdy projekt WWW. Dla nas najważniejsze jest, aby strona firmowa, którą projektujemy osiągała określone cele biznesowe dla firmy (np. wzrost sprzedaży, wzrost świadomości marki itd.). Nowa strona internetowa dla Twojej firmy to musi być inwestycja, która Ci się zwróci (będzie osiągać wyznaczone cele) dlatego zanim rozpoczynamy proces projektowania zawsze wykonujemy analizę marketingową po to, aby doradzać naszym klientom w wyborze najskuteczniejszych dla nich narzędzi marketingowych.

Jesteśmy Agencją Interaktywną z 13-letnim doświadczeniem, zaprojektowaliśmy ponad 650 projektów www dla firm w 17 krajach i 6 kontynentach. Dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi klientami.

Czy warto stosować animacje na stronie?

Żyjemy w czasach hiperkonkurencji dlatego zasada – wyróżnij się albo zgiń ma jeszcze większe znaczenie niż kiedykolwiek. Subtelne animacje na stronie (nieobciążające serwisu i przyjazne dla Google) powodują, że chętniej zapoznajemy się z treścią i dłużej pozostajemy na takiej stronie. W ramach projektowanych przez nas serwisów opracowujemy dla naszych klientów wizualizacje proponowanych animacji, które później są wdrażane w projekt.

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt zaprojektowania strony internetowej w naszej agencji interaktywnej wynika z czasu pracy specjalistów nad realizacją. Klient płaci tylko za rzeczywisty czas pracy agencji. W procesie produkcji biorą udział: specjaliści od marketingu internetowego, specjaliści od UX, graficy, projektanci, programiści, testerzy, managerowie i kilka innych osób. W naszej firmie monitorujemy czas pracy ludzi specjalnymi narzędziami dlatego wycena stworzenia serwisu wynika dokładnie z wymaganego czasu nad realizacją. W ramach przedstawionej wyceny prezentujemy dokładny kosztorys przeliczany godzinowo. Dla przykładu czas potrzebny dla zaprojektowania dobrej strony firmowej to ok 130-250 godzin pracy całego zespołu, co przekłada się na koszt serwisu www rzędu 15 – 30 tys zł. Mniej doświadczone agencje nie monitorują czasu pracy i zwykle wyceniają “na wyczucie” co często kończy się tym, że mają zbyt mały budżet na zrealizowanie projektu tak jak być powinien wykonany. Pozorna oszczędność klienta na taniej realizacji często finalnie nie jest opłacalna, ponieważ projekt pomimo, że działa poprawnie i nawet ładnie wygląda nie spełnia celów biznesowych tak jak powinien. Dosyć często spotykamy się z sytuacją, że tacy klienci trafiają do nas po roku czy dwóch latach, zawiedzeni ich teoretycznie nową stroną i zlecają jej zrobienie od nowa, tak jak powinna być zrobiona już za pierwszym razem.

Jeśli potrzebujesz nową stronę dla swojej firmy, nie wiesz jak powinien wyglądać prawidłowo proces jej realizacji i ile rzeczywiście powinna kosztować, skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji. Pomożemy i bezpłatnie doradzimy. Jeśli dzisiaj nie masz jeszcze odpowiedniego budżetu na dobrą stronę firmową czasem lepiej poczekać dłużej i zainwestować we właściwe narzędzie niż tworzyć rozwiązanie tymczasowe, które i tak finalnie będzie tylko nieuzasadnionym kosztem (nie zwróci się).

Proces tworzenia strony internetowej

 • 1. Analiza marketingowa serwisu www

  organizujemy spotkanie kreatywne w naszej agencji podczas którego analizujemy rynek, konkurencję i cel jaki jest do zrealizowania w ramach określonego projektu.

 • 2. Architektura informacji

  mając wiedzę do kogo będzie skierowany serwis i jaki jest cel, opracowujemy strukturę serwisu i planujemy ścieżkę poruszania się użytkowników po stronie.

 • 3. Projektowanie UX

  na podstawie struktury tworzymy makiety strony internetowej, które pozwalają na zapoznanie się z funkcjonalnością serwisu. Wspólnie z klientem omawiamy funkcjonalności i nanosimy korekty.

 • 4. Projektowanie graficzne

  dział kreacji opracowuje grafikę strony głównej wraz z podstronami serwisu. Każda kreacja jest konsultowana z klientem. Udostępniamy wygodne narzędzie online, dzięki któremu klienci w prosty sposób mogą nanosić swoje komentarze i sugestie do projektu.

 • 5. Programowanie

  zaakceptowaną grafikę przez klienta wdrażamy w system CMS serwisu, który jest tworzony na potrzeby projektu.

 • 6. Testowanie

  gotowy projekt testujemy i udostępniamy klientowi.

 • 7. Start serwisu

  zaakceptowany przez klienta serwis uruchamiamy w docelowej domenie.

Na przestrzeni 13 lat stworzyliśmy setki projektów. Od małych stron firmowych po bardzo rozbudowane portale i systemy CRM, zarządzane nawet przez kilka tysięcy osób.

eśli planujesz stworzyć stronę www dla swojej firmy i nie wiesz od czego zacząć, niczym się nie przejmuj. Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w przygotowaniu briefu i przeprowadzi przez cały proces tak, aby Twoja firma osiągnęła zaplanowane cele biznesowe.

Wybrane realizacje