Projektujemy internetowe strony firmowe, landing page’s, serwisy produktowe, portale informacyjne i blogi. Misją naszej firmy jest tworzenie narzędzi, dzięki którym nasi klienci osiągają swoje cele biznesowe.

Jesteśmy grupą marketingowo-kreatywną. Projektujemy serwisy www, ale wyróżniają nas przede wszystkim szerokie kompetencje marketingowe. Standardem naszej pracy jest, aby realizowane przez nas serwisy internetowe osiągały założone cele biznesowe, np. generowały wzrost sprzedaży, wzrost świadomości marki czy np. budowały markę pracodawcy (Employer Branding).

Podstawą jest, aby zaprojektowana strona była piękna wizualnie i zgodna z aktualnymi trendami oraz zasadami UX. Co jednak najważniejsze to nowy serwis www powinien być inwestycją firmy w narzędzie, które będzie realizować mierzalne cele (KPI) oraz pozwalać na dalszą optymalizację i rozwój. Do projektów www podchodzimy kompleksowo i realizacja składa się z etapów:

1. Warsztaty online - zaczynamy od spotkania z firmą i rozmów na temat projektu i oczekiwań jakie firma przed nim stawia. Analizujemy: rynek, branżę, konkurencję,  grupy docelowe, persony. Wypracowujemy strategię serwisu www oraz planujemy ścieżki dla użytkowników. Na tym etapie w zależności od potrzeb firmy wykonujemy analizę SWOT oraz opracowujemy tzw. USP (Unique Selling Point) - unikalne cechy oferty, które będą pokazywać przewagi konkurencyjne. Zakres działań zależny jest od tego jakimi informacjami klient dysponuje.

2. Makieta UX - mając już zaplanowane ścieżki dla użytkowników przechodzimy do projektowania prototypu serwisu UX, który pozwala na rozmieszczenie elementów strony i ich testowanie jeszcze przed rozpoczęciem prac graficznych i wdrożeniowych. Na tem etapie rozpoczynamy też prace nad tzw. contentem (zawartością strony). W zależności od potrzeb klienta wszystkie treści mogą być przygotowane po naszej stronie lub klienta. W przypadku opracowania treści przez naszą agencję wymagane będzie ustalenie zakresu w celu przygotowania osobnej wyceny.

3. Projektowanie graficzne - po zaakceptowaniu przez klienta prototypu serwisu przechodzimy do projektowania grafiki strony. Projektujemy layout strony głównej oraz wszystkie niezbędne podstrony w rozdzielczości WEB (desktop) oraz wygląd na smartfony.

4. Programowanie - po zaakceptowaniu grafiki projekt jest wdrażany w system CMS WordPress lub jest przekazywany do klienta jeśli wdrożenie programistyczne jest realizowane przez dział IT lub programistów klienta.

5. Testowanie / uruchomienie  - ostatni etap to testowanie oraz finalne uruchomienie projektu.


Standardem naszej pracy jest tworzenie stron www, które są dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych (Responsive Web Design), posiadają panel administracyjny do zarządzania (CMS).

Jesteśmy Agencją Interaktywną z 14-letnim doświadczeniem, zaprojektowaliśmy ponad 650 projektów www dla firm w 17 krajach i 6 kontynentach. Dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi klientami.

Potrzebujesz stronę, która będzie budować wizerunek marki oraz generować zyski dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami: office@jaaqob.com

Czy warto stosować animacje na stronie?

Żyjemy w czasach hiperkonkurencji dlatego zasada – wyróżnij się albo zgiń ma jeszcze większe znaczenie niż kiedykolwiek. Subtelne animacje na stronie (nieobciążające serwisu i przyjazne dla Google) powodują, że chętniej zapoznajemy się z treścią i dłużej pozostajemy na takiej stronie. W ramach projektowanych przez nas serwisów opracowujemy dla naszych klientów wizualizacje proponowanych animacji, które później są wdrażane w projekt.

Proces tworzenia strony internetowej

 • 1. Analiza marketingowa serwisu www

  organizujemy spotkanie kreatywne w naszej agencji podczas którego analizujemy rynek, konkurencję i cel jaki jest do zrealizowania w ramach określonego projektu.

 • 2. Architektura informacji

  mając wiedzę do kogo będzie skierowany serwis i jaki jest cel, opracowujemy strukturę serwisu i planujemy ścieżkę poruszania się użytkowników po stronie.

 • 3. Projektowanie UX

  na podstawie struktury tworzymy makiety strony internetowej, które pozwalają na zapoznanie się z funkcjonalnością serwisu. Wspólnie z klientem omawiamy funkcjonalności i nanosimy korekty.

 • 4. Projektowanie graficzne

  dział kreacji opracowuje grafikę strony głównej wraz z podstronami serwisu. Każda kreacja jest konsultowana z klientem. Udostępniamy wygodne narzędzie online, dzięki któremu klienci w prosty sposób mogą nanosić swoje komentarze i sugestie do projektu.

 • 5. Programowanie

  zaakceptowaną grafikę przez klienta wdrażamy w system CMS serwisu, który jest tworzony na potrzeby projektu.

 • 6. Testowanie

  gotowy projekt testujemy i udostępniamy klientowi.

 • 7. Start serwisu

  zaakceptowany przez klienta serwis uruchamiamy w docelowej domenie.

Na przestrzeni 14 lat stworzyliśmy setki projektów. Od małych stron firmowych po bardzo rozbudowane portale i systemy CRM, zarządzane nawet przez kilka tysięcy osób.

Jeśli planujesz stworzyć stronę www dla swojej firmy skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w przygotowaniu briefu i przeprowadzi przez cały proces tak, aby Twoja firma osiągnęła zaplanowane cele biznesowe.

Wybrane realizacje