Przy projektowaniu stron www wykraczamy poza świetny web design. Tworzymy wartość serwisu internetowego i aplikacji podporządkowując grafikę wszystkim wymiarom User Experience. Funkcjonalność, użyteczność, dostępność i wiarygodność to właściwe ramy do stworzenia wyglądu strony, która osiąga zamierzone cele biznesowe.

Pozytywną interakcję z użytkownikiem serwisu www bazujemy na architekturze informacji poprzedzonej analizą oczekiwań grupy docelowej. Ich przyzwyczajeń i możliwych ścieżek poruszania się po stronie. Każdy projekt graficzny poprzedzamy prototypem serwisu (Makiety UX). Właściwe zaprojektowana warstwa UI (User Interface) strony www, czyli jej oprawa graficzna, jest wykorzystywana jako narzędzie pozytywnej interakcji z użytkownikiem. Wypełniając ramy UX tworzymy projekty nakierowane na wywołanie konkretnych reakcji u odbiorcy (np. zakupu produktu lub wypełnienie formularza).

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych Agencji UX / UI w Polsce. Projektujemy tylko w oparciu o prototypy wypracowywane w ramach warsztatów online z naszymi klientami. 


Co to jest prototyp UX?

Makieta UX – czyli klikalny prototyp serwisu. Pozwala nam zobaczyć i przetestować działanie strony internetowej jeszcze przed jej wykonaniem. Na tym etapie wszelkie zmiany są bardzo proste do wdrożenia i nie generują dodatkowych kosztów. Modyfikacja istniejącej strony często ponosi za sobą spore koszty a czasem wręcz jest niemożliwa za uwagi na konieczność zbyt dużej ingerencji w serwis. Największą zaletą prototypu UX jest możliwość przetestowania zaplanowanych ścieżek dla użytkowników, czyli wcielamy się w postać np. naszego klienta i sprawdzamy, czy od wejścia na stronę lub podstronę zaplanowana przez nas ścieżka prowadzi go tak jak tego oczekujemy np. do zakupu lub formularza. Jeśli dotarcie do informacji jest zbyt trudne lub ścieżki są za długie wtedy dokonujemy modyfikacji i ulepszamy cały proces.

Przykład działania klikalnej makiety UX:

Serwis zrealizowany na bazie makiet: link do realizacji


Dla kogo jest ta oferta?

Klienci firmowi, domy mediowe, software house’y, agencje interaktywne, działy marketingów. Od lat wspieramy działania software house’ów i działów IT dla których kompleksowo tworzymy warstwę Front-endu. Od makiet serwisu (klikalny prototyp strony projektowany w UXPin) po interfejs graficzny zaprojektowany zgodnie z zasadami UX . Jesteśmy dla firm wsparciem i partnerem. Zawsze współpracujemy blisko z działami programistycznymi po to, aby proponować klientom rozwiązania, które są w zasięgu możliwości technologicznych i zgodne ze specyfikacją uzgodnioną z klientem. Nasza oferta skierowana jest do firm, które posiadają rozwinięte działy programistyczne, ale nie mają doświadczenia w UI / UX i potrzebują mieć sprawdzonego partnera w tym zakresie. Realizujemy również audyty UX już istniejących stron.

NASZE USŁUGI

  • MAKIETY UX – Po przeanalizowaniu specyfikacji technicznej projektu i celów jakie ma osiągać dany serwis tworzymy prototyp strony w formie klikalnych makiet. Prototyp ma tę zaletę, że klient może zobaczyć działanie strony jeszcze przed rozpoczęciem projektowania graficznego. Naniesienie zmian na tym etapie jest łatwe i bardzo ekonomiczne dla projektu.

  • GRAFIKA UX / UI – Na podstawie makiet projektujemy interfejs graficzny (UI – layout strony wraz z podstronami) w oparciu o dobre praktyki i naszą wiedzę z zakresu UX

  • KODOWANIE HTML – Zaprojektowaną grafikę tniemy do htmla zgodnie ze specyfikacją (np. boostrap, sass, less). Wdrażamy też animacje napisane w JS. Dostarczamy kompletną warstwę widoków gotowych do wdrożenia przez programistów.

Jeśli poszukujesz wsparcia w zakresie tworzenia makiet i grafiki pociętej do htmla zgodnie z zasadami UX. Chcesz mieć sprawdzonego partnera, który będzie pomagał i doradzał w zakresie UX, skontaktuj się z nami.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'redirect_cf7' not found or invalid function name in /home/server274058/ftp/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303