Profil firmowy na Facebooku czy Instagramie to wizytówka Twojej firmy. Odpowiednio prowadzony profil w mediach społecznościowych kreuje wizerunek marki, przyciąga klientów, gromadzi społeczność zainteresowaną Twoimi produktami.

Media społecznościowe to najdynamiczniej rozwijający się na świecie kanał komunikacji z klientami. Posiadanie firmowego konta na Facebook’u stało się czymś tak naturalnym i obowiązkowym jak posiadanie telefonu w firmie.

Czy Twoi klienci mogą dzisiaj skontaktować się z Twoją firmą przez Facebooka, Instagrama czy LinkedIn? Jeśli nie, to szybko to zmień bo będą kontaktować się z Twoją konkurencją.

Profil firmowy na Facebooku.

Prowadzeniem profili i działań w social media zajmujemy się już ponad 8 lat.

Dysponujemy doświadczonym zespołem gotowym na prowadzenie przemyślanej strategicznie komunikacji i profesjonalnego wizerunku Twojej firmy w mediach społecznościowych. Posiadamy zaplecze redaktorów i copywriterów wyspecjalizowanych w różnych branżach. Tworzymy unikalne i specjalistyczne treści dla naszych klientów.

 

KORZYŚCI Z NASZEJ OFERTY

  Regularny wzrost liczby klientów pozyskiwanych z Facebook’a.
  Budowanie bazy pozytywnych opinii o Twojej firmie.
  Obsługa klienta przez Facebook’a.
  Znaczny wzrost konkurencyjności Twojej firmy.

CO OFERUJEMY?

  Opracowanie strategii marketingowej w Social Media dla Twojej firmy.
  Kompleksowe i profesjonalne prowadzenie profilu firmowego (stała opieka moderatorów) na Facebook’u.
  Wyznaczenie celów biznesowych (np. zwiększanie sprzedaży) wraz z planem ich osiągania w Social Media.
  Tworzenie, dodawanie i moderowanie postów (minimum 2 w tygodniu).
  Obsługa klienta przez Facebooka – (moderator kontaktuje się z firmą w imieniu klienta).
  Prowadzenie działań marketingowych i reklamowych mających na celu promować Twoją firmę.
  Comiesięczne raporty i analizy pokazujące wzrost liczby fanów i zaangażowanie użytkowników.

Jesteśmy założycielami profili na FB takich marek jak: Discovery Channel Polska, TLC Polska, ID

Profile firmowe na facebooku

Kompleksowa obsługa social media profili firmowych. Prowadzenie Fanpage na Facebooku, Instagramie oraz LinkedInie. Opracowywanie długookresowych strategii w mediach społecznościowych. Tworzymy angażujące aplikacje konkursowe i gry.

Kampanie reklamowe FB ADS, promocja konkursów, zwiększanie sprzedaży na FB.

W ramach prowadzonych działań w mediach społecznościowych tworzymy i zarządzamy kampaniami reklamowymi. Projektujemy bannery, grafiki, animacje. Zajmujemy się optymalizacją kampanii oraz remarketingiem na Facebooku.

 

Branże w których się specjalizujemy: moda, biznes, finanse, nieruchomości, prawo, stomatologia, medycyna, produkcja, przemysł, media, telewizja, usługi i wiele innych. 


FAQ – NAJCZĘSTSZE PYTANIA

1. Ile kosztuje prowadzenie Facebooka / Instagrama / LinkedIna?

Koszt prowadzenia działań w social media wynika z ilości godzin czasu pracy jakie musi poświęcić dział social media w JAAQOB HOLDING. Cena za miesięczną obsługę profilu firmowego wynosi już od 1490 zł. Finalny koszt zależny jest od zakresu obsługi: np. czy prowadzona jest też obsługa klientów przez messenger oraz ilości postów w skali miesiąca.

2. Na jak długo podpisywana jest umowa?

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Jeśli nie masz pewności czy nasza agencja spełni Twoje oczekiwania przetestuj współpracę na jeden miesiąc.

3. Czym się różnicie od innych agencji social media?

Jesteśmy doświadczoną agencją marketingową. Wszystkie działania, które podejmujemy zawsze poparte są opracowywaniem strategii marketingowej oraz analizą branży i konkurencji, po to aby osiągały określone cele biznesowe dla naszych klientów. Większość firm obsługujących social media nie posiada kompetencji marketingowych a to oznacza, że nie mają żadnego planu marketingowego, który przybliżałby firmę do wyznaczonych celów.

ZAKRES DZIAŁAŃ

  • SOCIAL MEDIA MARKETING – badanie firmy, branży i konkurencji, określenie tematów interakcji, wyznaczenie strategii komunikacji, sprecyzowanie języka komunikatów, opracowanie kampanii reklamowej.

  • URUCHOMIENIE PROFILU – opracowanie stylu wizualnego, opracowanie stylu komunikacji, adaptacja / stworzenie profilu.

  • BUDOWANIE SPOŁECZNOŚCI – regularne wpisy tematyczne, newsy o wysokiej reaktywności, precyzyjnie dobrane grafiki.

  • PEŁNA OBSŁUGA SOCIAL MEDIA – moderacja wpisów, obsługa komunikatora, angażowanie w relacje.

  • KAMPANIA REKLAMOWA – dotarcie do grupy docelowej, kontrola efektów, modyfikacje kampanii.

Jeśli chcesz, aby Twoim profilem firmowym na FB, Instagramie, Twitterze czy LinkedIn zajmowała się doświadczona agencja marketingowa, skontaktuj się z nami.