Umiejętnie angażując klienta w aktywną relację w agencji interaktywnej JAAQOB koncentrujemy się na celach marketingowych konkursu. Grafika, skrypty programistyczne i obsługa stanowią całość, która decyduje o osiągnięciu oczekiwanych efektów promocji interaktywnej.

Przez 14 lat zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy ponad 125 konkursów online. Projektujemy aplikacje konkursowe oraz organizujemy e-konkursy od podstaw. Doradzamy w zakresie mechanizmów konkursowych tak, aby zaangażowanie użytkowników było jak największe. Opracowujemy regulaminy, zarządzamy konkursami oraz dbamy o prawidłowy przebieg. Niezależnie od rodzaju konkursu czy zakresu zadania: tylko grafika, czy pełna obsługa – nasze doświadczenie i klienci stanowią, że jesteśmy najczęściej wybieraną agencją reklamową do obsługi konkursów online w Polsce.

Od 10 lat jesteśmy odpowiedzialni m.in. za organizowanie najpopularniejszego konkursu fotograficznego w Polsce dla National Geographic.

Współpracujemy bezpośrednio z firmami poszukującymi gotowych rozwiązań na konkursy ale też z domami mediowymi i innymi agencjami dla których jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie konkursów.

 

OFERTA

  • KONKURSY ONLINE – od pomysłu po realizację zajmujemy się tworzeniem angażujących konkursów. Pomagamy i doradzamy jak zorganizować konkurs, który będzie cieszył się dużą popularność i będzie zgodny z RODO.

  • PEŁNA OBSŁUGA KONKURSÓW – napiszemy dla Ciebie regulamin, skontaktujemy się ze zwycięzcami, zorganizujemy zakup nagród i ich wysyłkę. Zadbamy o wszystko, aby konkurs był przeprowadzony prawidłowo i zgodnie z regulaminem.

  • GOTOWE SKRYPTY KONKURSÓW – posiadamy wiele angażujących mechanizmów, które jesteśmy w stanie wdrożyć w krótkim czasie w brandingu marki dla której będzie realizowany. Czas wdrożenia może wynosić nawet do dwóch tygodni.

Jeśli poszukujesz firmy, która sprawnie zaprojektuje i zorganizuje angażujący konkurs online, skontaktuj się z nami.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'redirect_cf7' not found or invalid function name in /home/server274058/ftp/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303