Rekruter [Praca Zdalna] 1/2 lub 1/4 etatu

  • Miejsce pracy: Cała Polska
  • Rodzaj zatrudnienia: UoP; B2B; UZ

Opis oferty

Jesteśmy grupą marketingowo-kreatywną JAAQOB HOLDING™ (www.jaaqob.pl). Od 15 lat zajmujemy się tworzeniem marek i rozwojem firm w cyfrowym świecie.

Z uwagi na rozwój poszukujemy do stałej współpracy osobę na stanowisko Rekrutera w wymiarze 1/2 lub 1/4 etatu, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie stałych rekrutacji do działów naszej agencji.

Profile osobowościowe i zakresy kompetencji będą uzgadniane każdorazowo z managerami działów dla których będą prowadzone rekrutacje. Jeśli masz doświadczenie w rekrutacji, jesteś osobą komunikatywną, energiczną ta oferta jest przygotowana właśnie dla Ciebie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (Umowa Zlecenie, B2B, UoP)
  • przyjazną atmosferę w zespole z pozytywnym nastawieniem
  • pracę 100% zdalną
  • stałe wynagrodzenie rozliczane za przepracowane godziny
  • elastyczne godziny pracy

Zadania

  • aktywne wyszukiwanie kandydatów przy pomocy rożnych narzędzi
  • przygotowywanie i publikacja ogłoszeń
  • prowadzenie rekrutacji i selekcji kandydatów (telefoniczne rozmowy z kandydatami, spotkania on-line)
  • ścisła współpraca z menedżerami zlecającymi rekrutację
  • współtworzenie wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy

Oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • wykształcenia wyższego (min. studia I stopnia)
  • umiejętności obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań oraz pozytywnego nastawienia