Posiadanie firmowej strony www jest dzisiaj biznesową oczywistością. Długoterminowy i skumulowany efekt daje dopiero właściwe jej bieżące prowadzenie i opieka: regularne aktualizacje, obsługa techniczna oraz dynamiczny content marketing.

Zmieniające się środowisko techniczne internetu oznacza nieustanne aktualizacje systemów operacyjnych, przeglądarek oraz systemów zarządzania treścią CMS takich jak np. Wordpress. To wymusza ciągłe dostosowywanie firmowej strony www pod kątem prawidłowego wyświetlania na wszystkich urządzeniach (desktop, mobile) oraz zapewnienia prawidłowego działania pluginów - wtyczek obsługujących poszczególne funkcjonalności osadzone na stronie: od prostych formularzy e-mail po zaawansowane systemy nawigacji, obsługi baz danych SQL czy procesowania zapytań przez serwer.

Oprócz aktualizacji technicznych gwarantujących właściwą dostępność prezentowanych treści nierozłącznymi atrybutami dobrej strony firmowej jest jej wysoka pozycja w wyszukiwarce Google oraz duża liczba potencjalnych klientów, którzy regularnie na nią zaglądają - powracających użytkowników. Zarówno utrzymanie jak i wzrost tych parametrów jest wynikiem przede wszystkim jakości treści. Każda nowa informacja, wpis na blogu czy aktualizacja oferty wpływa zarówno na pozycje w wyszukiwarce jak i na utrzymanie zainteresowania potencjalnego klienta. Profesjonalny copywriting pozwala tu na osiąganie zaplanowanych celów komunikacyjnych, wizerunkowych czy reklamowych. Jeśli do tego dodać właściwą oprawę graficzną informacji oraz content marketing - redakcję treści pod kątem odpowiednio dobranych słów kluczowych - wówczas taki serwis internetowy osiąga zarówno bieżący jak i skumulowany efekt - przyciąga coraz więcej klientów. Aktualizacje treści i zmiany na stronie stanowią dziś być albo nie być wyprzedzenia konkurencji w internecie.

Nie bez znaczenia dla długoterminowej i skumulowanej efektywności strony www dla pozyskiwania nowych klientów jest również kwestia bezpieczeństwa. Brak aktualizacji technicznych i regularnego skanowania witryny zwiększa ryzyko, że strona zostanie zainfekowana, lub nawet przejęta przez hakerów. O ile przeprowadzenie aktualizacji wtyczek czy CMS jest pozornie proste, to jedynie doświadczeni informatycy mają kompetencje by zrobić to w sposób nie powodujący ryzyka niepożądanych i nieodwracalnych zmian na stronie www. Zaniedbanie bezpieczeństwa może skutkować znaczącym spadkiem pozycji w wyszukiwarce lub generowaniem ostrzeżeń “witryna niebezpieczna” zarówno przez przeglądarkę jak i w wynikach wyszukiwania Google. Nieumiejętnie przeprowadzona aktualizacja może zupełnie “rozsypać” wygląd strony. Warto powierzyć to profesjonalistom.

JAAQOB dostarcza kompetencji w zakresie obsługi i aktualizacji firmowych stron www. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta nasze wsparcie może obejmować dowolnie skonfigurowany pakiet usług z zakresu:

- Aktualizacje CMS (Wordpress itp) oraz wtyczek wraz z kontrolą poprawności wyświetlania na różnych urządzeniach i typach prz
eglądarek.
- Generowanie regularnych kopii bezpieczeństwa - backup-ów.
- Regularne skanowanie pod kątem backdoorów i wirusów.
- Copywriting - tworzenie lub redakcja treści- nowe produkty, newsy, blogi.
- Projektowanie graficzne - oprawa wizualna informacji.
- Content marketing i SEO copywriting. Tworzenie lub redakcja treści pod kątem pozycji w wyszukiwarkach i budowania zaangażowania.
- Employer branding: kompleksowa opieka nad komunikacją i wizerunkiem firmy dla potencjalnych pracowników.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'redirect_cf7' not found or invalid function name in /home/server274058/ftp/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303